oświetlenie

dekoracyjne

-blask-

Indywidualne podejście

Oferujemy oświetlenie dekoracyjne. Posiadamy także podesty sceniczne, które można dowolnie ustawić na wysokość od 10-80cm i tym samym wyróżnić np. stolik Państwa Młodych. Do świetlenia sali wykorzystujemy głównie nieruchome lampy typu LED w wybranej przez Klienta kolorystyce. Podświetlane są na przykład ściany, wnęki, kolumny, stoły gastronomiczne. ścianka dekoracyjna za stołem pary młodej. Dzięki zastosowaniu światła dekoracyjnego jesteśmy w stanie ze zwykłej sali bankietowej stworzyć zupełnie inne, piękniejsze miejsce. Posiadamy również oświetlenie ruchome, inteligentne (typu WASH, BEAM, SPOT). Dzięki temu jesteśmy osiągnąć niepowtarzalny klimat, który sprawi, że goście będą zachwyceni.

Oprócz możliwości kolorowania pomieszczeń mamy również w swojej ofercie oświetlenie typowo retro:
– tj. złote lampy retro (tzw. antenne),
– statywy z żarówką edison,
– reflektory ze światłem żarowym tj. Sunstrip Active.
Do uzupełnienia takiej wersji oświetlenia wykorzystujemy urządzenia ledowe, które potrafią świecić na kolor biały, burszytnowy lub podobny, który ma ciepłą barwę. 

Profesjonalizm i nasze doświadczenie pozwoli na stworzenie krajobrazu przestrzeni, który śmiało będzie można nazwać określeniem „jak w bajce”.

W trakcie trwania imprezy podczas grania muzyki przez dj’a lub kapelę weselną mamy możliwość mieć kontrolę nad wytwornicą dymu, natężeniem światła, jego ruchem i innymi parametrami, które posiadają urządzenia inteligentne. Dzięki temu zastosowaniu możemy poczuć się jak na profesjonalnym koncercie klubowym czy plenerowym. Sterowanie światła na żywo pozwoli zwiększyć odbiór granej muzyki oraz stworzyć niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę osobom bawiącym się na parkiecie.

Nasze iluminacje tworzą nowy i wyjątkowy wizerunek każdego wnętrza. Dekoracje świetlne dodają uroku każdemu pomieszczeniu, powodując zachwyt i podziw zaproszonych gości. Przedstawione wersje są opisane poglądowo, żeby Klient miał pojęcie jak to u nas wygląda i jakie czynniki decydują o ilości sprzętu oraz jego rodzaju. Światło może być zamontowane i świecić stale na wybrany kolor lub może być na żywo sterowane przez realizatora światła.

Ilość sprzętu jak i jego rozmieszczenie jest uzależnione od architektury wnętrza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a zadowolony Klient jest dla nas priorytetem. Zajmujemy się oświetleniem dekoracyjnym na różnego rodzaju wydarzeniach (wesela, studniówki, bankiety, konferencje, wydarzenia kulturalne, imprezy tematyczne itp.)

Kapele, zespoły muzyczne, dj’e weselni posiadają światło, które montują w miejscu, w którym grają, włączając tryb automatyczny. My oferujemy oświetlenie dekoracyjne całej sali, biorąc pod uwagę potrzeby indywidualne Klienta.

 

-oslepiciemojblask-

zaobserwuj nas

Na naszych

social media

© Copyright 2023 Oslepiciemojblask.pl - All Rights Reserved